Technik obalovny živičných směsí - montér

Technik obalovny živičných směsí - montér:

Pracovní náplň:

Úprava a montáž ocelových konstrukcí.

Zámečnické práce – vrtání, závitování atd.

Svářečské práce na ocelových konstrukcích.

Úprava a seřízení komponentů na obalovně živičných směsí.

Požadavky:

Svářečské oprávnění dle ČSN EN ISO 9606-1 schválené ANB.

Základní svářečské oprávnění pro metody 111 dle EN ISO 4063 (oprávnění 135, 141 výhodou).

Znalost a ovládání základních zámečnických prací.

Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost.

Pozitivní přístup k práci.

Schopnost číst výrobní a montážní dokumentaci.

Časová flexibilita, schopnost zvládat čtrnáctidenní turnusy.

Řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič.

Loajalita vůči společnosti, reprezentativní chování u zákazníka.

Schopnost komunikace se zákazníkem na místě stavby.

Schopnost vést kolektiv (pracovní skupinu).

Nabízíme:

Práci ve stabilní české firmě s více jak dvacetiletou historií.

Možnost profesního a kariérního růstu.

Příspěvek na stravné.

Lidský přístup.

Zaměstnanecké firemní i mimo-firemní akce.

Proč ASKOM?

  • vlastní produkce
  • školení a podpora
  • rychlý servis
  • mezinárodní zastoupení
  • variabilita produktů
  • dlouholeté zkušenosti
Askom

ASKOM - výrobce a dodavatel obaloven asfaltových směsí